Joint Kit, drive shaft FEBEST 0111-GRJ120
czPraha 9, cz
Publikované na bazos.cz
Externý zdroj
Pre viac informácií a kontakt
Sponzorovaný príspevok
KLOUB FEBEST 0111-GRJ120 DOSTUPNOST 1KS Item number: 0111-GRJ120 Manufacturer: FEBEST EAN number: 4056111036779 LEXUS GX LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) 2UZ-FE, Petrol 4.7, 199kW/271PS 4664ccm, 11/2001-11/2009 470 (UZJ120) 2UZ-FE, Petrol 4.7, 175kW/238PS 4664ccm, 11/2001-11/2009 TOYOTA 4 TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) TOYOTA FJ TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) TOYOTA LAND CRUISER TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121) 1GR-FE, Petrol 4.0, 183kW/249PS 3956ccm, 12/2002-12/2010 4.0 (GRJ120) 1GR-FE, Petrol 4.0, 179kW/243PS 3956ccm, 09/2002-08/2010 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 1KD-FTV, Diesel 3.0, 120kW/163PS 2982ccm, 09/2002-08/2009 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 1KD-FTV, Diesel 3.0, 122kW/166PS 2982ccm, 07/2004-08/2009 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121) 1KD-FTV, Diesel 3.0, 127kW/173PS 2982ccm, 09/2002-12/2010 3.0 D (KZJ120) 1KZ-TE, Diesel 3.0, 92kW/125PS 2982ccm, 09/2002-07/2009 4.0 V6 VVT-i (GRJ125) 1GR-FE, Petrol 4.0, 207kW/282PS 3956ccm, 01/2003-07/2009 3.0 D-4D (KDJ120_) 1KD-FTV, Diesel 3.0, 150kW/204PS 2982ccm, 08/2006-07/2009 2.7 (TRJ120, TRJ125) 2TR-FE, Petrol 2.7, 120kW/163PS 2694ccm, 11/2003-02/2010 TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) 1GR-FE, Petrol 4.0, 207kW/282PS 3956ccm, 08/2009-0/0
Trendy
NOVÉ
Podobné položky
Dodge RAM LARAMIE
skPoprad, sk
Dodge RAM LARAMIE
Jeep Wrangler krivky skrine a regenerácia
skTvrdošín, sk
Predám jeep Cherokee xj 4.0 manuál
skPovažská Bystrica, sk
Navara 2009
skBrezno, sk
Navara 2009
2002 Toyota Tundra 4,7 V8 AT 4x4
skŽilina, sk
Jeep Wrangler
plpl
Jeep Wrangler
Sponzorovaný príspevok
Volkswagen Amarok 3.0 V6 Highline 4motion
skRimavská Sobota, sk
Jeep Wrangler Unlimited 2.2 CRDi 2020 101tis LIFT 35" DPH
skSlovensko, sk